Facebook

Hair Reborn

Pomocí nejmodernějších technologií využívaných například při výrobě nejkvalitnějších léčiv, představuje Tigi technologii Hyper-Distillation™. Hyperdestilace je zjednodušeně proces čištění, při kterém se získávají suroviny v té nejčistší možné formě. S použitím těchto panenských látek a bohatých výsledků z kosmetického výzkumu přichází nyní značka Tigi s řadami produktů pod souhrnným názvem Hair Reborn, jež nabízí cestu ke zdravým a krásným vlasům pro každého.

Cesta znovuzrození pro suché vlasy. Cílem tohoto programu je doplnění vlhkosti, dokonce až o 400%. MicroMarine™ (hnědé mořské řasy, Aloe Vera, babasový olej, polyfenoly zeleného čaje) nabízí vlasům vysoký obsah lipidů a pomáhají tak doplnit ztracené lipidy ve vlasech. Vhodné i pro barvené vlasy.

Cesta znovuzrození

Cesta uklidnění pro vlasy se sklonem ke krepatění. Obsahuje hedvábné proteiny Seriseal™ a působí mezi vlasy jako hedvábná tkanina, které svazuje kutikulu a zajišťuje poddajnost vlasů. Poskytuje zmírnění krepatění až o 80% a hladký efekt, který vydrží až 14 dnů!

Cesta uklidnění

Cesta probuzení pro slabé a poškozené vlasy. Řešení pro ty, kteří potřebují intenzivní rekonstrukci slabých a poškozených vlasů. ProLipid 3™ komplex, který se skládá z keratinu, složky Keravis™ a babasového oleje. Napomáhají při obnově hladiny proteinů hluboko uvnitř vlasového vlákna a také při ochraně před dalším poškozením.

Cesta probuzení

Na konci pouti k získání dokonalých a zdravých vlasů stojí stylingové produkty. Tigi Hair Reborn v sobě snoubí intenzivní péči, neomezenou kreativitu při tvorbě účesu i luxusní parfemace. Výsledkem je jedinečný a pokrokový styling.

  • Rebuilding Wax se včelím voskem, 50g, dodává strukturu a definici se středním až silným zpevněním. Zamilujete si i jeho specifickou parfemaci s kokosem a ambrou.
  • Texturuzing Soufflé s fialovou orchideou, 113 g, poskytuje lehkou texturu a vlasy odděluje.
  • Restorative Illuminoil s babasovým olejem, 50 ml, má lehkou texturu s vůní zimolezu a vodní máty. Okamžitě uhlazuje a dodává zářivý lesk.
  • Resurfracing Llusturizer s olejem ze semen pelargonie, 200ml, je lehký krém pro vyrovnání vlasové struktury. Dokonale uhlazuje nepoddajné krepaté vlasy a chrání je proti vlhkosti. Kombinuje výtažky fialového zázvoru a santalového dřeva.
  • Colour Protecting Conditioning Tonic se složkami Micromarine™, 250 ml, je nevymývací péče, která udržuje vlhkost ve vlasech a chrání barvu před vyblednutím.
  • Finishing Hairspray s formulí Optimegas™ (unikátní kombinace aloe vera, babasového oleje, mořských řas a polyfenolů zeleného čaje), 300 ml, nabízí flexibilní zpevnění, díky kterému se dá účes dále tvarovat a upravovat. Uhlazuje vlasy, propůjčuje jim brilantní lesk a chrání před UV zářením.
TIGI